Yhteystiedot

Ylästön Kotiseutuyhdistys ry
Sienestäjänkuja 5, 01690 Vantaa

Puh. 044 9899 159 (ei tekstiviestejä)
Email: yky(at)ylastonkotiseutuyhdistys.fi
Kotisivut: www.ylastonkotiseutuyhdistys.fi

Hallitus 2021

Terho Oinonen Puheenjohtaja  puh. 040 512 1959 oinonter(at)hotmail.com

Hallituksen jäsenet:

Petri Seppälä Varapuheenjohtaja, jäsenrekisteri puh. 050 576 9324 petri.o.seppala(at)gmail.com

Juha Aaltonen Taloudenhoitaja puh. 050 452 0350 juha.aaltonen(at)kolumbus.fi

Kaija Pohtio Sihteeri, tiedotusvastaava puh. 050 323 5030 kaija.pohtio(at)gmail.com

Mikko Nyman jäsenrekisteri  mikko.nyman(at)iki.fi

Merja Hakala puh. 0400 706125 merdiorix(at)gmail.com

Hanna Haverinen haverinenhanna(at)hotmail.com

Joni Hirschovits joni.hirschovits(at)gmail.com

Antti Lindholm puh. 040 519 7718 antti.sakari.lindholm(at)gmail.com

Kimmo Snellman kimmo.snellman(at)kolumbus.fi

Hallituksen varajäsenet:

Sami Kanerva sami.p.kanerva(at)gmail.com

Ano Koskela ano.koskela(at)gmail.com