Yhteystiedot

Ylästön Kotiseutuyhdistys ry
Sienestäjänkuja 5, 01690 Vantaa

Puh. 044 9899 159 (ei tekstiviestejä)
Email: yky(at)ylastonkotiseutuyhdistys.fi
Kotisivut: www.ylastonkotiseutuyhdistys.fi

Hallitus 2020

Terho Oinonen Puheenjohtaja  puh. 040 512 1959 oinonter(at)hotmail.com

Hallituksen jäsenet:

Petri Seppälä Varapuheenjohtaja, jäsenrekisteri puh. 050 576 9324 petri.o.seppala(at)gmail.com

Juha Aaltonen Taloudenhoitaja puh. 050 452 0350 juha.aaltonen(at)kolumbus.fi

Kaija Pohtio Sihteeri, tiedotusvastaava puh. 050 323 5030 kaija.pohtio(at)gmail.com

Merja Hakala puh. 0400 706125 merdiorix(at)gmail.com

Hanna Haverinen haverinenhanna(at)hotmail.com

Erja Hilli puh. 050 377 7945 erja.hilli(at)kolumbus.fi

Antti Lindholm puh. 040 519 7718 antti.sakari.lindholm(at)gmail.com

Mikko Nyman mikko.nyman(at)iki.fi

Kimmo Snellman kimmo.snellman(at)kolumbus.fi

Hallituksen varajäsenet:

Joni Hirschovits joni.hirschovits(at)gmail.com

Sami Kanerva sami.p.kanerva(at)gmail.com

Juha Martinmaa puh. 045 852 6326 juha.martinmaa(at)gmail.com

Tapani Pakkanen puh. 050 5058 959 tapani.pakkanen(at)luukku.com