Yhteystiedot

Ylästön Kotiseutuyhdistys ry
Sienestäjänkuja 5, 01690 Vantaa

Puh. 044 9899 159 (ei tekstiviestejä)
Email: yky(at)ylastonkotiseutuyhdistys.fi
Kotisivut: www.ylastonkotiseutuyhdistys.fi

Hallitus 2019

Puheenjohtaja Terho Oinonen puh. 040 512 1959 oinonter(at)hotmail.com

Varapuheenjohtaja, jäsenrekisteri Petri Seppälä puh. 050 576 9324 petri.o.seppala(at)gmail.com

Taloudenhoitaja Juha Aaltonen puh. 050 452 0350 juha.aaltonen(at)kolumbus.fi

Sihteeri, tiedotus Kaija Pohtio puh. 050 323 5030 kaija.pohtio(at)gmail.com

Hallituksen jäsen Merja Hakala puh. 0400 706125 merdiorix(at)gmail.com

Hallituksen jäsen Erja Hilli puh. 050 377 7945 erja.hilli(at)kolumbus.fi

Hallituksen jäsen Antti Lindholm puh. 040 519 7718 antti.sakari.lindholm(at)gmail.com

Hallituksen jäsen Juha Martinmaa puh. 045 852 6326 juha.martinmaa(at)gmail.com

Hallituksen jäsen Kimmo Snellman kimmo.snellman(at)kolumbus.fi

Hallituksen varajäsen Joni Hirschovits joni.hirschovits(at)gmail.com

Hallituksen varajäsen Sami Kanerva sami.p.kanerva(at)gmail.com

Hallituksen varajäsen Tapani Pakkanen puh. 050 5058 959 tapani.pakkanen(at)luukku.com